«Автоцентр» приймає участь у Porsche Performance Drive

Протягом чотирьох днів нашому екіпажу належить подолати захоплюючий маршрут, прокладений по території чотирьох країн, і при цьому поборотися за титул самого економного і пунктуального екіпажу. Родзинкою змагання стане Трансфагарашанское шосе, яке є однією з найбільш складних і захоплюючих доріг світу. Але мета змагання, організованого компанією Porsche, – не швидкість, показана на унікальної карпатської трасі, а пунктуальність і економічність.

Так, команд з восьми країн на ідентичних турбодизельних Porsche Panamera належить подолати маршрут: Туреччина – Болгарія – Румунія – Угорщина, витративши найменшу кількість палива, але при цьому вписавшись у часові рамки, визначені правилами. За запізнення, а тим більше за випередження графіка, учасникам змагання загрожує серйозний штраф.

До речі, український екіпаж виходить на старт змагання під номером 7, а його суперники – дев’ять екіпажів – з Болгарії, Угорщини, Польщі, Чехії, Швейцарії, відразу по два екіпажі виставили Туреччина і Румунія. Стежити за ходом гонки в режимі реального часу можна на сайті організаторів performance-drive.porsche.com

А ось перед стартом міжнародного змагання учасників чекала можливість випробувати частина модельного ряду Porsche – 911 Carrera, новий Boxster і Panamera. Та й проба пройшла на справжній формульній трасі – Istanbul Park, авторства Германа Тільке. На більш ніж п’ятикілометровому кільці вдалося цілком відчути единсвто з машиною, а також найменші відмінності в керованості кожної моделі.

Після запеклої боротьби за титул, 27 липня в Будапешті, будуть підведені підсумки змагань, а також відбудеться церемонія нагородження переможців. А на наступний день учасники стануть свідками змагань Porsche Supercup, які є невід’ємною частиною гонок Formula 1 з 1993 року. Кращі пілоти монокубка Porsche будуть змагатися на треку Hungaroring на спорткарах Porsche GT3 Cup, демонструючи свої навички і волю до перемоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *