Автомобілі в кіно: Європейський конвой

У грудні на телеканалі «Інтер» відбудеться прем’єра чотирисерійного художнього фільму «Європейський конвой». Відомому режисеру-постановщику Андрію Бенкендорфу («Бандитський Петербург») вдалося створити перший вітчизняний фільм-погоню.

«Преемственность поколений»: актеры Александр Данилевич, Леонид Куравлев и Вадим Отиенко. Андрей Бенкендорф за работой. 60 кг «реальных» денег. Машины спецподразделения «Титан» умело закамуфлированы под авто немецкой полиции. Российские актеры Олег Масленников, Юлия Деллос и Виктор Сарайкин на съемочной площадке. Сцена захвата заложницы при ограблении банка. Через несколько секунд эта сияющая цистерна окажется в кювете. Через несколько секунд эта сияющая цистерна окажется в кювете. Через несколько секунд эта сияющая цистерна окажется в кювете. Через несколько секунд эта сияющая цистерна окажется в кювете. Через несколько секунд эта сияющая цистерна окажется в кювете. Через несколько секунд эта сияющая цистерна окажется в кювете. Автомобили в кино Автомобили в кино Автомобили в кино Автомобили в кино Автомобили в кино Автомобили в кино Автомобили в кино

У грудні на телеканалі «Інтер» відбудеться прем’єра чотирисерійного художнього фільму «Європейський конвой». Відомому режисеру-постановщику Андрію Бенкендорфу («Бандитський Петербург») вдалося створити перший вітчизняний фільм-погоню.

Практично вся дія фільму, зйомки якого проходили в Німеччині, Польщі та Україні, розгортається на дорогах. Три вихідця з емігрантських родин громадян колишнього СРСР роблять зухвале пограбування банку в невеликому німецькому містечку. Грабіжникам, захопив триста тисяч євро, вдається піти від прибула на місце злочину поліції, взявши в заручниці працівницю банку. Ватажок банди приймає рішення їхати через Польщу в Україну. Перед органами правопорядку трьох країн стоїть непросте завдання: знешкодити злочинців так, щоб при цьому не постраждала заручниця. Міжнародний координаційний штаб операції, до складу якого входять представники українських, польських та німецьких спецслужб, очолює генерал-полковник МВС України (Леонід Куравльов).

До операції вирішено підключити кращих фахівців, а саме Віктора (Борис Бірман), професіонала з українського антитерористичного відділу, і Ванду (Юлія Деллос), польського психолога-комунікатора, що спеціалізується на переговорах зі злочинцями. В результаті, як велять закони жанру, головні герої не тільки з блиском вирішують поставлену задачу, але і знаходять любов всього свого життя».

Художники фільму з максимальною достовірністю відтворили спецмашини німецької та польської поліції. Колона, що складається з машин злочинців, поліцейських, журналістів, мчить через три країни. Під час цього вкрай небезпечного рейду, багатого несподіваними сюжетними поворотами, неодноразово виникають ситуації, які ставлять під загрозу життя не лише заручниці, але і людей, що беруть участь в гонитві. Так, в один з моментів Opel польської поліції здійснює витончений кульбіт у повітрі. Чи варто говорити, що все знімалося без дублів…

Вітчизняним каскадерам під керівництвом Володимира Строконя вдалося передати атмосферу реального драйву. У зйомках були задіяні близько 20 автомобілів, і деяким з них спіткала сумна доля – «героїчно загинути» у трюках. Так, наприклад, один з найбільш яскравих піруетів скоїла 24-я «Волга», яка перелітала через «Запорожець» і вибухала – до речі, знімалася ця сцена в Києві на Подолі, причому серед білого дня. Не менш ефектно виглядав і трюк з бензовозом, який був змушений, «запалюючи вогні», «приземлитися» у кюветі. В результаті вийшов по-справжньому видовищний фільм-гонитва, за словами творців, не поступається світовим аналогам. «Європейський конвой» знятий кінокомпанією Film UA по ідеї Костянтина Шаміна. Сценарій – Миколи Рибалки і Володимира Жовнорука.

Сергій Іванов
Фото надані кінокомпанією Film UA

Редакція дякує прес-службу телеканалу «Інтер» за допомогу в підготовці матеріалу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *