Блискуча перемога Гліба Протасова Сломчині

Молодий український пілот вперше в цьому сезоні стартував на польському треку. Він мав феноменальний успіх, вигравши у передової групи пілотів категорії Baby на останньому колі дистанції. Наступні місця зайняли Миколай Канія і Каспер Войдила.

Гоночний уїк-енд у Сломчині був першим для Глєба Протасова в цьому сезоні на польських треках. Раніше цього року українського пілота бачили на Італійськиї трасах. Гліб почав вихідні з 12-ю годиною, після кваліфікації перемістившись на 8-е місце. Молодий українець чудово виступивши на другий день змагань. Розпочавши предфінал з 8-го місця, він завершивши гонку на 3-му. У фіналі скористався боротьбою суперників і вийшов в лідери за кількадесят метрів до фінішу. Це перша перемога Глєба Протасова в Польщі.

Великої невдачі в Сломчині зазнав Францішек Кзапла, переможець змагань у Бидгощі. Вихованець Bambini Racing втратив позицію лідера на останніх метрах фіналу, виїхавши за межі траси через дрібний інцидент у боротьбі з Миколою Каніа. Блискавично використав це Гліб Протасов, який через мить прописався на фініші в якості переможця. Шанс на перемогу втратив також Микола Каніа, хоч з рештою приїхав на другій позиції.

Частка фінального раунду вирішилися на останньому колі, за декілька поворотів до фінішу. Микола Каніа атакував Францішка Кзапла з внутрішньої сторони повороту, а тієї, бажаючи провести контратаку, вдарив суперника в колесо, його карт підстрибнув і відправився за межі траси. І хоча здавалося, що першим до фінішу дістанеться Микола, що їде тут же за ним, Гліб вміло використав ситуацію і виїхав на головну пряму на першій позиції.

У частках секунди за Миколою Канія на фініші з’єднання явився Каспер Войдила, для якого це також був перший подіум у сезоні. Четверту позицію зайняв Каспер Туробойский, який майже з початку гонки їхав в передовій групі пелетону.

Протокол фіналу Baby Rok:
1. Gleb Protasov (WTR BirelART) +P2
2. Mikołaj Kania (ERD) +0.108, -P1
3. Kacper Wojdyła (Bidon Racing) +0.200, +P3
4. Kacper Turoboyski (Bambini Racing) +0.341, +P5
5. Antoni Derebecki (ST-Racing) -P1
6. Franciszek Hałatnik (AMO) +P1
7. Jan Przyrowski (ERD) -P2
8. Franciszek Longota (DSR Racing) +P4
9. Iwo Beszterda (Bidon Racing) +P1
10. Maxi Bik (Bambini Racing) +P8
11. Łukasz Kozioł (DSR Racing) +P5
12. Franciszek Czapla (Bambini Racing) -P10
13. Mateusz Piszczako (ERD) =
14. Marcel Kasprzycki (Jastrzębski) -P3
15. Franciszek Liszka (K-Team) -P7
16. Adam Mądry (Supersonic Racing) -P1
17. Eryk Siemieniecki (Gulf Racing) -P3
18. Jakub Bartkiewicz (Supersonic Racing) +P4
19. Eryk Drzał (team prywatny) =
20. Julia Siemieniecka (Gulf Racing) -P1
21. Maksymilian Rafalik (ST-Racing) -P1
22. Jan Grabowski (Bambini Racing) -P5

фото Joanna Lenart (Shotsport.pl), Rafał Oleksiewicz (Polski Karting)

*http://polskikarting.pl/2017/06/14/gleb-protasov-wygrywa-slomczynie-najszybszy-baby/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *