Офіційний імпортер Ducati візьме участь у Чемпіонаті України з мотоперегонів UASBK

Іван буде виступати в професійних класах SuperStock (STK)1000, SuperBike (SBK) і отримає повну підтримку від офіційного імпортера бренду в Україні.

Коротка біографія пілота:

Іван Ничепоренко почав професійну гоночну кар’єру кілька років тому, до цього всього лише захоплюючись міської їздою. Гоночну техніку пілотування спочатку вивчав для особистого вдосконалення навичок їзди в різних умовах. Спочатку тренувався на автодромі «Чайка», потім на треках Словаччини, Італії, Іспанії. У 2015 р. вперше виступив у Чемпіонаті України, у класі «Дебют». Серед 20 учасників посів призове 2-е місце. У 2016 році – бронзовий призер Чемпіонату України в класі STK1000. Отримав звання кандидата в майстри спорту. Потім став призером Кубка України (2-е місце) і в змаганнях ТТрофи (Одеса) 3-е місце в класі SBK.

Що ж стосується техніки, то пілот буде виступати на Ducati Panigale 1199s. Гоночний болід був підготовлений командою MotoPitStop Service. Мотоцикл отримав спортивний пластик Ducati Tricolor, збільшена потужність двигуна Superquadro до більш, ніж 200 л. с. при 11200 об/хв. Також встановлено повний вихлоп Akrapovic, моноблочні супорта Brembo M50 і колодки HEL Race Carbon.

Найближчий етап відбудеться у Києві на автодромі «Чайка» вже 11-го червня, а пряму трансляцію можна подивитися в 12.00 на телеканалі MostVideo.TV.

Запрошуємо всіх шанувальників Ducati прийти і підтримати нашого пілота в змаганнях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *