PEUGEOT 3008 DKR: всі погляди спрямовані на Дакар!

Після п’яти днів конкурентної боротьби, екіпаж Peugeot Sport залишає Марокко з великим багажем цінного досвіду і корисних уроків для подальших змагань. «Ралі Марокко-2016» надало команді можливість випробувати технічні удосконалення ралійних автомобілів в реальних умовах марокканської спеки і піщаних дюн. Все це напередодні ралі Дакар у січні 2017 року в Південній Америці.

PEUGEOT 3008 DKR завершив ралі Марокко без жодних технічних проблем, а Карлос САЙНС і Лукас КРУЗ показали найкращий час на обов’язкове тесті в середу 5 жовтня без нічного обслуговування напередодні ввечері. На загальний результат команди вплинули навігаційні проблеми, причина яких зараз вивчається, але екіпаж все одно прийшов до фінішу другим у загальному заліку, значно поліпшивши свій результат.

Сіріль ДЕПРЕ і Давид КАСТЕРА на PEUGEOT 2008 DKR завершили ралі, показавши найкращий час у фінальний день. Для переможців перемогами літнього ралі «Шовковий шлях» тиждень закінчилася краще, ніж почалася, оскільки технічного персоналу команди довелося відновлювати автомобіль французької пари після серії невдалих з’їздів в перший день. Як відновлювали автомобіль:

Екіпаж, технічний персонал і автомобілі брали участь в ралі Марокко, щоб на практиці підготуватися до вирішальної битви в Дакарі. Місія виконана: команда PEUGEOT Total повернеться в Марокко в кінці жовтня для остаточного випробування PEUGEOT 3008 DKR перед вильотом в Парагвай на старт міжнародного ралі 2 січня 2017 року.

Карлос САЙНС (PEUGEOT 3008 DKR)

Leg: 2nd / Overall: 2nd

«Це була дуже продуктивна тиждень, нам вдалося додати більше потрібних конкурсних балів у скарбничку. Ми багато чому навчилися і пройшли з автомобілем весь шлях, досягнувши фінішу на кожному етапі. Очевидно, що перемогти було б теж непогано, тому що 3008 DKR і команда володіють переможним потенціалом, але наша головна мета полягала в тому, щоб повернутися на базу після п’яти важких днів з багажем інформації, яка дозволить багато чому навчитися. Нам є куди розвиватися, але я думаю, що ми проробили гарну роботу, і я хотів би подякувати команді».

Сіріль ДЕПРЕ

Leg: 1st / Overall: TBC

«Тиждень почався з аварії і закінчилася приголомшливим результатом! Це був відмінний спосіб завершити заводську кар’єру 2008 DKR, на якій я дебютував і отримав свою першу перемогу на чотирьох колесах в ралі по бездоріжжю. Це була велика подія і марокканський пейзаж був чудовим. Не можу дочекатися, щоб сісти за кермо Peugeot 3008 DKR. Тепер ми знаємо, як будемо змагатися з нашими суперниками».

Бруно ФАМИН (директор, менеджер Peugeot Sport & Team, команда Peugeot Total)

«В цілому, участь команди Peugeot Total в ралі Марокко виправдалося хорошим результатом. Обидві наші машини досягли фінішу, і обидві показали безвідмовну роботу. Ми хотіли використати цю подію як репетицію для Дакара, і ми отримали те, навіщо приїхали. Це допоможе всій команді і екіпажу в підготовці до Дакару 2017. Також ми отримали можливість поборотися перший раз на наших нових шин BFGoodrich All-Terrain T/A KDR2, які показали свою конкурентоспроможність і довговічність. Я хотів би подякувати всі екіпажі, які, на додаток до їх активної участі в розробці нового автомобіля, заробили дві сильні перемоги. Карлос показав перше найкращий час на етапі на 3008 DKR в середу, а в п’ятницю Сіріль продемонстрував останнім найкращий час для 2008 DKR. Зараз ми вступаємо в нову еру. Побачимося на Дакарі!»

Класифікація Leg 5

  1. Сіріль ДЕПРЕ (Франція) / Давид КАСТЕРА, PEUGEOT 2008 DKR: 2ч21мин50сек
  2. Карлос САЙНС (Іспанія) /Лукас КРУС (Іспанія), PEUGEOT 3008 DKR: +06сек
  3. Володимир ВАСІЛЬЄВ (Росія) / Костянтин ЖИЛЬЦОВ (Росія): +02мин23сек
  4. Орландо ТЕРРАНОВА (Аргентина) / Паоло ФИУЗА (Аргентина): +03мин34сек
  5. Аль-Аттія Нассер (Катар) / Метью БАУМЕЛЬ (Франція), Toyota Hi-Lux Overdrive: +04мин42сек

Загальна класифікація – ралі Марокко

  1. Аль-Аттія Нассер (Катар) / Метью БАУМЕЛЬ (Франція), Toyota Hi-Lux Overdrive: 12ч28мин28сек
  2. Карлос САЙНС (Іспанія) /Лукас КРУС (Іспанія), PEUGEOT 3008 DKR : +12мин08сек
  3. Володимир ВАСІЛЬЄВ (Росія) / Костянтин ЖИЛЬЦОВ (Росія): +36мин09сек
  4. Орландо ТЕРРАНОВА (Аргентина) / Паоло ФИУЗА (Аргентина): +43мин53сек
  5. Якуб ПРЖИГОНСКИЙ (Польща) / Тому КОЛСУЛ (Польща) : +1ч09мин37сек

28 Сіріль ДЕПРЕ (Франція) / Давид КАСТЕРА PEUGEOT 2008 DKR: +99ч03мин02сек

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *