Світовий рекорд на мотоциклі КМЗ «Дніпро» в Бонневилле (відео)

Відомий український гонщик і президент Київського міського автомотоклубу (КМАМК) Сергій Малик 17 серпня встановив світовий рекорд швидкості на вітчизняному мотоциклі КМЗ «Дніпро». Він виявився найшвидшим у класі 650 М-РВG, показавши максимальну швидкість 73,041 милі в годину (116,86/год).

Читайте також:
Сергій Малік на мотоциклі «Дніпро» встановив світовий рекорд швидкості

Світовий рекорд був зафіксований на «Тижня швидкості 2017» Speed Week 2017, яка традиційно проходить на висохлому соляному озері у Бонневилле. Попередній рекорд в цьому класі був поставлений ще 10 років тому – на мотоциклі Harley Davidson, з показником усього 51 миля на годину (82,2 км/год).

На Speed Week 2017 в Бонневилле українці встановили відразу три світових рекорди швидкості на мотоциклах в різних класах. Першим був Дмитро Багрянцев з команди ICM (Iron Custom Motorcycles), в класі 350 APS-VG, який розігнавши свій мотоцикл Inspirium до 99,764 миль в годину (159,33 км/год).

Наступний рекордсмен – Київська Мотомастерская їм. Чкалова на чолі з Максимом Сагдієвим, яка виявилася якнайшвидшої в іншому класі мотоциклів —350MPS-VG.І неймовірно, але факт, що в цей же день, 17 серпня, встановив світовий рекорд і Сергій Малік на мотоциклі КМЗ «Дніпро» – в класі 650 М-РВG.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *