Третій етап проекту «Renault Logan. Перезавантаження 2.0» пройшов при повному аншлагу

Навіть з урахуванням щільно складеного графіка заїздів з машинами вдалося познайомитися кількох «позачергових» народним тест-пілотів. За день на двох Renault Logan по черзі змогли поїздити як мінімум шістнадцять чоловік! Так що в останніх заїздах випробувачам вдалося оцінити крім іншого і якість світлових приладів Logan’ов: поїздки завершувалися вже в темряві. А завдяки дощу потенційні споживачі Logan могли оцінити ефективність склоочисників, омивача, а також системи вентиляції та опалення. Скарг на погіршилася оглядовість, запітніння скла та інше не надходило. Однак двічі наші читачі високого зросту нарікали на бракуючи до верхньої кромки скла лівий «двірник».

Перший етап проекту «Renault Logan. Перезавантаження 2.0» пройшов у Києві
Проект «Renault Logan. Перезавантаження 2.0»: порівнюємо, хвалимо, критикуємо, радимо

Нагадаємо, проект «Renault Logan. Перезавантаження 2.0» дає можливість читачам «Автоцентру» разом з журналістами «Автоцентру» і Першого автомобільного телеканалу на практиці ознайомитися з новим Renault Logan. Для тестів приготовлені два варіанти французького бестселера: один седан Logan з новим для України атмосферним бензиновим двигуном 1,2 л (4 циліндра, 73 к. с., 105 Нм) і один з турбодизелем об’ємом 1,5 л (84 к. с., 200 Нм).

Для порівняння варіантів комплектацій Renault Logan наші машини були представлені в різних версіях: бензинова в пред’явлена «середньої» Authentique, дизель – в топової Ехргеѕѕіоп. Одна з машин також обладнана медиасистемой MediNav з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, Bluetooth-протоколом, USB, AUX, навігацією і картою України.

ЗАПИСАТИСЯ НА ТЕСТ-ДРАЙВ

Всі учасники третього дня акції «Renault Logan. Перезавантаження 2.0» поділилися своїми думками про автомобілі, про особливості їзди на бензиновому і дизельному моторах з журналістами «Автоцентру» і Першого автомобільного телеканалу. Їх думки незабаром будуть опубліковані на нашому сайті. Останній, четвертий етап проекту «Renault Logan. Перезавантаження 2.0» відбудеться у наступну суботу, 21 березня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *