Українці перемогли в Чемпіонаті Литви з ралі

В обох випадках мова йде про друге водіїв чи просто штурманах, проте в ралі їх внесок у перемогу не менш цінний, зважаючи на специфіку цього виду автоспорту. Особливо важливою була злагоджена робота екіпажу на Чемпіонаті Литви з ралі, де проблеми у деяких виникали на переїздах, включаючи вильоти, і навіть втрата орієнтування в просторі!

Причиною тому стали не тільки слизькі сніжно-крижані дороги, але і серйозно погіршилися погодні умови в неділю, коли гонці супроводжував снігопад. Він серйозно ускладнило видимість для всіх, але особливо важко довелося лідируючим екіпажам, чистившим дорогу для інших. А саме серед таких було відразу два литовсько-українських екіпажу!

Так ще в суботу лідерство в Чемпіонаті Литви з ралі в загальному заліку захопив Сауліус Гирдаускас, якому асистував Адріан Афтаназів, відомий своїми виступами спочатку з Олександром Салюком-молодшим, а потім Юрієм Протасовим.

Виступали на Skoda Fabia WRC литовський ветеран з українцем виграли три з шести суботніх СУ, включаючи перше проходження по нічному «допу», де вони випередили найближчого з переслідувачів 16 секунд, довівши свою перевагу над другим до хвилини!

У неділю новообразовавшемуся екіпажу довелося працювати снегоуборщиками. Тим не менш, їх прямі суперники, які йшли безпосередньо позаду, також втрачали і в підсумку, незважаючи на неминучі низькі часи в загальному заліку, коли кращі часи показували ті, хто йшов в середині пелетону, перевага Гирдаускаса з Афтаназивым над прямими суперниками тільки виросло!

Бенедиктасу Ванагасу вже другий рік поспіль асистує Ірина Коломєйцева і вони виступають на Subaru Impreza у класі «продакшн» N4.

Разом з проблемами у кількох фаворитів їх класу, другий литовсько-український дует взяв стабільністю, до кінця суботи заробивши зачепив майже півхвилини над найближчим з однокласників, ким був Олексій Михайлов. У росіянина в неділю виникли проблеми, тоді як Ванагас з Коломейцевой, рухаючись на дорозі в несприятливих умовах, змогли зберегти своє лідерство в класі. Вони фінішували третіми у абсолютному заліку і першими в своєму класі, випередивши у підсумку на 7 секунд іспанця всі неділю місцевого асса Доминикаса Бутвиласа, який з-за вильоту в суботу втратив майже дві хвилини.

Також в гонці на Renault Clio стартував український екіпаж Володимир Кондратенко-Дмитро Дейнеко, проте вже на старті у них зрізало привід. Українці повернулися по системі Суперраллі і змогли пройти недільну дистанцію під снігопадом, однак з 30-хвилинним штрафом за пропуск шести СУ вони не могли претендувати ні на які місця, тим не менш, отримавши неоціненний досвід складної зимової гонки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *