В Україні створено електробайк з великим запасом ходу, ніж у Тесли

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман взявся популяризувати електричні транспортні засоби. Прем’єр-міністр розповів в Facebook про новий український електробайк DelFast Ebike.

Керівник DelFast Данило Тонкопий розповів, що їх творіння являє собою гібрид мотоцикла і гірського велосипеда, а тому здатне пересуватися по бездоріжжю. Його максимальна швидкість становить 55 км/год, крейсерська – 45 км/год.

Запас ходу DelFast Ebike – 380 км, що більше, ніж у нової Tesla Model 3 2018. Батарея витримує до 3000 циклів зарядки-розрядки, також передбачена рекуперація гальмівної енергії.

Комплектація DelFast Ebike включає GPS-трекер, іммобілайзер, сигналізацію, дистанційний запуск двигуна, також розроблять спеціальний мобільний додаток. Передбачений USB-порт для підзарядки смартфона.

Стартап DelFast c 20 вересня розпочинає збір коштів на Kickstarter. В цей же час електробайк можна буде побачити на престижній виставці Interbike International Expo в Лас-Вегасі. Якщо DelFast запустять у виробництво, то купити електробайк можна буде за $2989.

Читайте також:
У США розробляють електробайк з запасом ходу 800 км

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *