Випробуй новинки Geely і отримай 10000 грн!

Стартує черговий сезон народних тест-драйвів. Вже зараз на сайті «Автоцентру» розпочався запис на випробування нових і відомих моделей однією з найбільш динамічно розвиваються марок в Україні – Geely. Народні тести пройдуть з 19 жовтня 2013 року по 30 березня 2014-го в найбільших містах країни – Києві, Львові, Дніпропетровську, Одесі та Донецьку. Записатися на тест-драйв можна вже з 16 вересня. Для цього треба зайти на сторінку geely.autocentre.ua, вказати прізвище, ім’я, вибрати місто, де ви хочете протестувати автомобіль, відповісти ще на кілька питань анкети. Таку ж анкету можна знайти у друкованих виданнях – «Автоцентр» і «Автобазар».

На суд народних експертів запропоновані як новинки модельного ряду – перший кросовер марки Geely Emgrand X7, седан Geely Emgrand 7 з новим двигуном 1,5 л, так і відомі моделі MK Cross і СК. Як тільки в мережі Групи компаній «АІС» з’явиться новий седан Emgrand 8, він також з’явиться в тестовому парку акції.

За результатами випробувань, кожен народний тест-драйвер отримає подарунок від Geely. Крім того, після серії тестів у кожному місті буде розіграний сертифікат на знижку в 10000 грн. при купівлі будь-якого автомобіля марки Geely – все буде вручено 6 таких призів. Традиційно, журналісти Медіагрупи «Автоцентр» візьмуть інтерв’ю у людей, протестировавших автомобілі. Кращі з них будуть опубліковані в розділі «Відгуки» сайту www.autocentre.ua на сторінках журналу «Автоцентр» і каталогу оголошень «Автобазар», на каналах Youtube і в ефірі Першого автомобільного телеканалу. Ваша думка про цих автомобілях дізнається вся країна!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *