Виробник тракторів випустив квадроцикл (фото)

На ринку квадроциклів або мотовсюдиходів (ATV – all-terrain vehicle) з’явився новий бренд – Caterpillar. Це саме той самий КІТ, який відомий всьому світу своєю дорожньо-будівельною та сільськогосподарською технікою.

Мотовсюдиходи Caterpillar будуть представлені двома моделями – CUV82 і CUV102D. Перша з них оснащена 3-циліндровим 800-кубових бензиновим двигуном Chery потужністю 51 к. с. ,а друга – літровим трициліндровим дизельним агрегатом Kohler на 25 «конячок». Машини можуть перевозити до 450 кг вантажу, а також буксирувати причіп повною масою до 900 кг

Мотовсюдиходи Caterpillar

Мотовсюдиходи укомплектовані електропідсилювачем керма, а також стабілізатором поперечної стійкості (задній встановлюється за доплату). Поки квадроцикли пропонуються з двомісною кабіною, однак планується поставка та чотиримісних, дворядних виконань.

Читайте також:
Мотовсюдиходи BRP на виставці «Агро-2017» у Києві (відео)

А тепер розкриємо секрет. Виявляється, мотовсюдиходи Caterpillar являють собою квадроцикли добре відомого бренду Textron Specialized Vehicles (TSV). Вони будуть випускатися під маркою САТ на тому ж сомом підприємстві в Міннесоті.

Caterpillar CUV102D

У продаж мотовсюдиходи Caterpillar надійдуть влітку 2018 року. Відомі і ціни. Так, прайси на CUV82 стартують з 15 тисяч доларів, а на дизельний CUV102D – з 16 тисяч доларів.

Читайте також:
Які ATV, мотовсюдиходи можна придбати в Україні

Нагадаємо, що кілька років тому до навантажувачів, екскаваторів, катків та іншої спецтехніки Caterpillar додалися і автомобілі – вантажівки важкого класу Caterpillar CT660. Ці машини є перелицованными моделями International PayStar. Потрібно відзначити, що компанія вже давно поставляє дизельні двигуни для американських виробників вантажівок.

Мотовсюдиходи Caterpillar

4 thoughts on “Виробник тракторів випустив квадроцикл (фото)”

  1. Зараз дуже популярна ця мото техніка!

  2. Конечно, популярная! Она не очень дорогая, довольно долгий срок эксплуатации, да и запчасти https://motoblok-tata.com.ua/zapchasti-motoblocks.html не дорогие !!! Поэтому и популярная, как в городах так и населенных пунктах!))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *